Návrh tetování

Návrh tetování pro spojení se svou duší, se svou esencí.

Vždy upozorňuji, že tetování je opravdu závažné rozhodnutí, neboť s vámi kódy budou pracovat již stále až do konce vašeho současného života. Je dobré to pečlivě zvážit. A to i to, kdo vám takové tetování vytetuje, neboť i jeho energie se bude zapisovat do vašeho jemněhmotného energetického těla.

Pokud se pevně rozhodnete si kódy nechat vytetovat na své tělo, přicházejí jako poselství ze Zdroje, ze Světla pro vaši duši, spojení s vaší podstatou, esencí v celé nekonečné moudrosti napříč časoprostorem, všemi dimenzemi a všemi vašimi minulými životy, i tím současným. Odstraňují pochybnosti a prosazují hlubokou důvěru ve vaše vyšší já. Posilují veškeré komunikační linie na všech úrovních. Jsou klíčem k otevření dveří k vašim hluboko uloženým vzpomínkám vaší duše. Každý osobní kód stažený pro tetování je jedinečný a je navržen tak, aby s vámi neustále mohlo pracovat vysokofrekvenční světlo a energie.

Tetování vás přivádí zpět k vám samým a kým jste. Udržují vás na vaší cestě duše, což nemusí být vždy idylická procházka. Jsou chvíle, kdy se vyplavují vaše stíny a iluze, které jste kdy o sobě měli. Stále vás budou uvádět ke kontemplaci. Je to stálý rozhovor mezi vámi - vaším vědomým já a vaší duší. Kódy vás budou vždy vylaďovat a přeskupovat vaše energie tak, aby vás dovedli do bodu dosažení vašeho nejvyššího potenciálu a vy se spojili s poslání své duše.