Osobní světelné kódy

Světelný jazyk je ucelený soubor informací a Světelný kód je náhlý příval energie, která vyvolává reakci, posun a změnu, jež podporuje, dovyrovnává a harmonizuje energii v dané osobě a napomáhá procesům, které svou vibrací uskutečňuje v přítomném čase. Osobní kód přináší vibrace pro spolupráci s vašimi energiemi a esencí vaší duše. Je určen přímo pro danou bytost. Každý z nás je originál, jedinečný a jeho světelné kódy tedy budou rezonovat pouze s ním. 

Osobní kódy, stahuji po domluvě a zasílám ve formě, kterou si vyberete:

  • rychlé zklidnění zdravotních nebo transformačních příznaků - akutní řešení, které vám pomůže překonat momentální stav a při zdravotních potížích podpoří v další léčbě
  • osobní kódy na podporu řešení daného problému, situace - podpora pro uskutečnění změn, propuštění starého, co vám již neslouží a ukotvení nového; přepsání starých vzorců chování a myšlení; přijetí a pochopení nových aspektů vašeho já; léčení a harmonizace vašeho těla i duše. Účelem kódů je posunout naši energii do vyšších oktáv, vyšších vibrací a probudit naši vnitřní sílu.
  • 7 čakrových kódů - soubor kódů, které působí na vaše správné energetické naladění a způsobují vibrace, aby se každý kód mohl spojit se všemi vašimi základními čakrami a přeladil vaše frekvence tak, aby vám kódy pomohly probudit všechny aspekty vaší esence, bez omezení fyzického těla. 
  • osobní kódy malované na tričko (či jiný textil: taška, sukně, šaty apod.) nebo v rámečku jako obrázek
  • osobní kód - návrh pro tatoo

Kódy světelného jazyka, které stahuji, můžete sledovat zde:

https://www.facebook.com/groups/harmonizacnikody

https://www.youtube.com/channel/UCWL4PndZwWK4lpb1jKRWkIQ/videos