Osobní světelné kódy

Světelný jazyk je ucelený soubor informací a Světelný kód je náhlý příval energie, která vyvolává reakci, posun a změnu, jež podporuje, dovyrovnává a harmonizuje energii v dané osobě a napomáhá procesům, které svou vibrací uskutečňuje v přítomném čase. 

Osobní kód přináší vibrace pro spolupráci s vašimi energiemi a esencí vaší duše. Je určen přímo pro danou bytost. Každý z nás je originál, jedinečný a jeho světelné kódy tedy budou rezonovat pouze s ním. 

Osobní kódy, stahuji po domluvě a zasílám ve formě, kterou si vyberete:

  • video  - osobní kódy, které vás podpoří v práci na sobě a v řešení vašich situací. Účelem kódů je posunout naši energii do vyšších oktáv, vibrací, navýšit a stabilizovat vaši energetickou a nervovou soustavu a probudit naši vnitřní sílu.
  • osobní kódy na podporu řešení daného problému, situace - podpora pro uskutečnění změn, propuštění starého, co vám již neslouží a ukotvení nového; přepsání starých vzorců chování a myšlení; přijetí a pochopení nových aspektů vašeho já; léčení a harmonizace vašeho těla i duše. 
  • osobní kódy malované na tričko (či jiný textil: taška, sukně, šaty apod.) nebo v rámečku jako obrázek
  • osobní kód - návrh pro tatoo

Osobní světelné kódy - Tyto kódy jsou pro jediné zaměření, kdy si daná bytost vybere vlastní záměr, se kterým bude pro ni kód stažen. Při stahování kódu se ujišťuji, že je v souladu s vaším záměrem vedeným vaší duší jako podpora pro projevení vašeho nejvyššího potenciálu. Kódy obsahují vysokofrekvenční světlo na podporu expanze vaší duše a uvolnění všeho, co již nepotřebujete, co s vámi již nerezonuje a vytváří disharmonii uvnitř vás. Jakmile vás kódy energeticky podpoří, zavedou vás hlouběji do světla vašeho záměru a podpoří, abyste se naladili na propojení se sebou samými na těch nejhlubších úrovních.

Soubor osobních světelných kódů - Poskytuje snadný způsob, jak komunikovat s multidimenzionálními bytostmi, a proto usnadňují spojení s rodinou vaší duše, zejména s vaší hvězdnou rodinou. Pokud dovolíte vytvořit toto spojení, začnete si více vzpomínat na sebe a svůj účel v této inkarnaci. Účelem tohoto souboru kódů je posílit vaše spojení s vaší duší, probudit se a sladit se nejen se svou esencí, svou prapodstatou, ale i se svým Vyšším Já. Kódy vám nabízí jedinečný proces také prostřednictvím léčení, aktivace DNA, především jejích spících vláken a rozvzpomenutí se na vaše dary, které najdete za hranicemi lidských smyslů. Dává vám příležitost zvýšit vaši schopnost udržet si své světlo, čištění a harmonizace energií k provádění změn. Potenciál podpory vašeho osobního souboru světelných kódů je nekonečný, pokud jsme schopni dovolit si přijmout cokoli, co je ještě nepoznané a souzní s naším cílem a cestou duše.

Kódy světelného jazyka, které stahuji, můžete sledovat zde:

https://www.facebook.com/groups/harmonizacnikody

https://www.youtube.com/channel/UCWL4PndZwWK4lpb1jKRWkIQ/videos