Semináře a kurzy 

Toužíte po změně? Toužíte poznat sami sebe, po svém vnitřním růstu? Ráda vám pomohu odhalit váš potenciál, vaše hodnoty a rozvíjet se.

Všechny semináře jsou v čase od 10:00 do 17:00 hod.

Místo konání: ADARAYA - Opletalova 27, Praha 1, 3. patro (naproti parku pod hlavním nádražím)

Cena: 2 100 Kč, platba po potvrzení účasti

Sebou si vezměte: pohodlné oblečení, pití a svačinu, možnost oběda a kávy ve vedlejší kavárně

Rezervace: SMS zprávou na tel. 724112805 nebo lehmanova.blanka@gmail.com

19.2.2022 - "SVOBODA MYSLI - ZÁŘNÉ ZÍTŘKY" - prožitkový a tvůrčí seminář

27.3.2022

Je čas probudit se do své síly. Pojď se vydat na cestu, na které poznáš své možnosti, dary a svou jedinečnost. Tento seminář je o společném setkání ve vzájemném propojení, díky němuž si dovolíme navést se k vnitřní svobodě, objevit ji v sobě a ukotvit, aby jsme žili v lehkosti, lásce a  radosti. Ponoříme se hlouběji sami do sebe, abychom pochopili, jak důležité je žít autenticky, svobodně a prožívat svou celistvost. V závěrečné meditaci vám světelným jazykem pomohu rozpustit zatuhlé energie, vytvořit nové, harmonické a upravit jejich toky. Pomohou vám tak při manifestaci a pročištění. 

I na tomto semináři si se mnou budete moci vytvořit automatickou kresbu v napojení na své energie a sebe vyjádřit se skrze ni.

30.1.2022 - "ZNOVUOBJEVENÍ TVOŘIVÉ SÍLY A OTVÍRÁNÍ SRDCÍ" - prožitkový a tvůrčí seminář  

5.3.2022

Přístup k životní a tvořivé síle máme všichni. Jen jsme na to nějak pozapomněli. Toto společné setkání bude o tom, jak se k těmto silám dostat, jak je v sobě objevit a aktivovat. Zaměříme se na sebelásku, sebe hodnotu, posílení srdeční čakry, na znovuobjevení a posílení vlastní kreativity, abychom mohli prozářit svůj život a užívat si ho s vášní. Dovolíme si rozbít staré představy, vzorce a struktury a přenastavit je tak, aby byly v souladu s vaším nastavením, bez hodnocení, posuzování a ve spontánnosti. Na závěr si v radosti vytvoříme energetické obrázky v napojení na své energie. 

27.2.2022 - "OBJEVENÍ VLASTNÍ SÍLY A HOJNOSTI" - prožitkový a tvůrčí seminář             

12.3.2022 

Pusťte se starých návyků a myšlenek a objevte svou vlastní a jedinečnou cestu, objevte sami sebe, svou vlastní jedinečnou sílu. V tomto čase, ve společném spolubytí se necháme v lehkosti a uvolnění unášet svými pocity a vjemy při spolutvorbě svého přenastavení. Umožníme si uvolnění starých energií a návrat k sobě. Vytvoříme si barevné energetické obrázky automatickou kresbou a celé toto naše spolubytí završíme relaxací v léčebných energiích se stažením světelných kódů pro rychlejší manifestaci vnitřních procesů a aktivaci nového přestavení.