Semináře a kurzy 

Byla jsem vedena ke změnám a tak jsou nově veškeré mé semináře online. Semináře probíhají formou živého videohovoru a vy je tak můžete absolvovat z pohodlí vašeho domova, z místa které je vám příjemné. 
V případě zájmu o jakýkoli seminář mne kontaktujte přes sms zprávu nebo email.

Toužíte po změně? Toužíte poznat sami sebe, po svém vnitřním růstu? Ráda vám pomohu odhalit váš potenciál, vaše hodnoty a rozvíjet se.

Všechny semináře jsou v čase od 10:00 do 14:00 hod.

Cena: 1 850 Kč, platba po potvrzení účasti

"SVOBODA MYSLI - zářné zítřky" - prožitkový a tvůrčí seminář

Je čas probudit se do své síly. Pojď se vydat na cestu, na které poznáš své možnosti, dary a svou jedinečnost. Tento seminář je o společném setkání ve vzájemném propojení, díky němuž si dovolíme navést se k vnitřní svobodě, objevit ji v sobě a ukotvit, aby jsme žili v lehkosti, lásce a  radosti. Ponoříme se hlouběji sami do sebe, abychom pochopili, jak důležité je žít autenticky, svobodně a prožívat svou celistvost. V závěrečné meditaci vám světelným jazykem pomohu rozpustit zatuhlé energie, vytvořit nové, harmonické a upravit jejich toky. Pomohou vám tak při manifestaci a pročištění. 

I na tomto semináři si se mnou budete moci vytvořit automatickou kresbu v napojení na své energie a sebe vyjádřit se skrze ni.

"ZNOVUOBJEVENÍ SVÉ JEDINEČNOSTI A TVOŘIVÉ SÍLY" - prožitkový a tvůrčí seminář  

Přístup k životní a tvořivé síle máme všichni. Jen jsme na to nějak pozapomněli. Toto společné setkání bude o tom, jak se k těmto silám dostat, jak je v sobě objevit a aktivovat. Zaměříme se na sebelásku, sebe přijetí, posílení srdeční čakry, na znovuobjevení a posílení vlastní kreativity, abychom mohli prozářit svůj život a užívat si ho s vášní. Dovolíme si rozbít staré představy, vzorce a struktury a přenastavit je tak, aby byly v souladu s vaším nastavením, bez hodnocení, posuzování a ve spontánnosti. Na závěr si v radosti vytvoříme energetické obrázky v napojení na své energie. 

"OBJEVENÍ VLASTNÍ SÍLY pomocí přijetí vnitřního dítěte" - prožitkový a tvůrčí seminář             

Objevte sami sebe, svůj vnitřní svět, svou vlastní jedinečnou esenci a sílu. Propusťte staré návyky, myšlenky, odhoďte nejistotu, obavy, strachy. Dovolte si najít odvahu a díky ní skrytou sílu přijetím sebe sama. Vydejte se na svou vlastní a jedinečnou cestu. 

V tomto čase, ve společném spolubytí se necháme v lehkosti a uvolnění unášet svými pocity a vjemy při spolutvorbě svého přenastavení. Umožníme si uvolnění starých energií a návrat k sobě. Vytvoříme si barevné energetické obrázky automatickou kresbou a celé toto naše spolubytí završíme relaxací v léčebných energiích se stažením světelných kódů pro rychlejší manifestaci vnitřních procesů a aktivaci nového přestavení.