Karty se světelnými kódy    - klíče k vašemu vyššímu potenciálu - 

23 KARET SVĚTELNÝCH KÓDŮ 

KÓD 23 pro objednání - 650 Kč 

Balíček těchto karet obsahuje 23 karet se světelnými kódy. Pod každým světelným kódem na jednotlivých kartách naleznete název, popis kódu a jeho energie. Součástí je i  karta s popisem jak s kartami pracovat a co to jsou světelné kódy.

Karty jsou nástrojem, který vám pomůže na vaší životní cestě a podpoří procesy uvědomění si vašich pocitů a vnitřního nastavení. Pomohou vám uzdravovat vaše nitro a měnit energie a vibrace tak, jak je to v danou chvíli pro vaše nastavení nejlepší. Světelné kódy na vás mohou působit v mnoha vrstvách a různými směry. Karty můžete používat na denní bázi nebo jen občas. Záleží na vás, jak to cítíte a kdy si vás práce s nimi zavolá. 

ARKÁNA SVĚTELNÝCH KÓDŮ & FRAKTÁLŮ

KÓD 21 pro objednání - 650 Kč

Balíček obsahuje 21 karet, 2 bonusové a brožurku, ve které naleznete vše o světelných kódech, fraktálech a jak s kartami pracovat.

Karty můžete používat tak, jak vás to volá. Naslouchejte své intuici. Je jedno, zdali je používáte občas, denně nebo několikrát během dne. Vše je správně. Při práci s nimi naslouchejte sami sobě. Jsou vaším průvodcem, díky němuž můžete lépe pochopit sami sebe, přepisovat staré programy, bořit hranice které jste si vystavěli, přinesou AHA momenty a pomohou při rychlejším zvědomení toho, co vás blokuje a brzdí. Dovolte si díky nim nahlédnout hlouběji do svého nitra, odkrýt své stíny, strachy a tím možnost je zpracovat pro jejich přijetí. Mohou být novým směrem na vaší životní cestě, na níž jste se rozhodli učit tvořit a být kreativní. Dovolte si otevřít svá srdce pro sami sebe, dovolte si být tvůrci svých životů. Spojení světelných kódů a fraktálů, jejich energií, tvoří dokonalou symbiózu pro práci se sebou. Učí nás přijímat život v tom, co nám přináší v lehkosti a měnit tak, aby se nám žilo v lehkosti, radosti, svobodě a harmonii. Karty můžete také používat pro harmonizaci prostor nebo jako podtácky pro zharmonizování či energetické dobití nápajů a jídla.

STAROEGYPTSKÝ 13ti ČAKROVÝ SYSTÉM

KÓD 26 pro objednání - 690 Kč - NYNÍ VYPRODÁNO

v případě zájmu můžete psát do emailu; dotisk v září

Balíček obsahuje 26 karet párových karet a brožurku, ve které naleznete vše o světelných kódech, staroegyptském čakrovém systému a jak s kartami pracovat.

Karty obsahují dvě sady po třinácti kartách. 13 karet se světelnými kódy pro jednotlivé čakry - energetická centra a 13 partnerských karet se světelnými kódy pro doladění a harmonizaci. První sada jsou karty se světelnými kódy vztahující se k jednotlivých energetickým centrům 13ti čakrového systému a poukazují na to, v jakém energetickém bodě je blok a kam je třeba zaměřit pozornost. Druhá sada karet se světelnými kódy, jsou doplňkové pro první sadu a podporují ji. Pomáhají k uvolňování a rozpuštění bloků, které se mohou projevovat i na fyzické úrovni a následně je harmonizují. Společně karty fungují podobně jako vibrační ladička.

Objednávka

Karty se zasílají 1x týdně zásilkovnou.

Pokyny k platbě vám budou zaslány po přijetí objednávky.