Karty se světelnými kódy    - klíče k vašemu vyššímu potenciálu - 

23 KARET SVĚTELNÝCH KÓDŮ 

KÓD 23 pro objednání - 650 Kč - NYNÍ VYPRODÁNO
v případě zájmu napište zprávu pro zařazení do seznamu na březnový dotisk

Balíček těchto karet obsahuje 23 karet se světelnými kódy. Pod každým světelným kódem na jednotlivých kartách naleznete název, popis kódu a jeho energie. Součástí je i  karta s popisem jak s kartami pracovat a co to jsou světelné kódy.

Karty jsou nástrojem, který vám pomůže na vaší životní cestě a podpoří procesy uvědomění si vašich pocitů a vnitřního nastavení. Pomohou vám uzdravovat vaše nitro a měnit energie a vibrace tak, jak je to v danou chvíli pro vaše nastavení nejlepší. Světelné kódy na vás mohou působit v mnoha vrstvách a různými směry. Karty můžete používat na denní bázi nebo jen občas. Záleží na vás, jak to cítíte a kdy si vás práce s nimi zavolá. 

ARKÁNA SVĚTELNÝCH KÓDŮ & FRAKTÁLŮ

KÓD 21 pro objednání - 650 Kč

Balíček obsahuje 21 karet, 2 bonusové a brožurku, ve které naleznete vše o světelných kódech, fraktálech a jak s kartami pracovat.

Karty můžete používat tak, jak vás to volá. Naslouchejte své intuici. Je jedno, zdali je používáte občas, denně nebo několikrát během dne. Vše je správně. Při práci s nimi naslouchejte sami sobě. Jsou vaším průvodcem, díky němuž můžete lépe pochopit sami sebe, přepisovat staré programy, bořit hranice které jste si vystavěli, přinesou AHA momenty a pomohou při rychlejším zvědomení toho, co vás blokuje a brzdí. Dovolte si díky nim nahlédnout hlouběji do svého nitra, odkrýt své stíny, strachy a tím možnost je zpracovat pro jejich přijetí. Mohou být novým směrem na vaší životní cestě, na níž jste se rozhodli učit tvořit a být kreativní. Dovolte si otevřít svá srdce pro sami sebe, dovolte si být tvůrci svých životů. Spojení světelných kódů a fraktálů, jejich energií, tvoří dokonalou symbiózu pro práci se sebou. Učí nás přijímat život v tom, co nám přináší v lehkosti a měnit tak, aby se nám žilo v lehkosti, radosti, svobodě a harmonii. Karty můžete také používat pro harmonizaci prostor nebo jako podtácky pro zharmonizování či energetické dobití nápajů a jídla.

STAROEGYPTSKÝ 13ti ČAKROVÝ SYSTÉM

KÓD 26 pro objednání - 690 Kč - NYNÍ VYPRODÁNO

v případě zájmu napište zprávu pro zařazení do seznamu na březnový dotisk

Balíček obsahuje 26 karet párových karet a brožurku, ve které naleznete vše o světelných kódech, staroegyptském čakrovém systému a jak s kartami pracovat.

Karty obsahují dvě sady po třinácti kartách. 13 karet se světelnými kódy pro jednotlivé čakry - energetická centra a 13 partnerských karet se světelnými kódy pro doladění a harmonizaci. První sada jsou karty se světelnými kódy vztahující se k jednotlivých energetickým centrům 13ti čakrového systému a poukazují na to, v jakém energetickém bodě je blok a kam je třeba zaměřit pozornost. Druhá sada karet se světelnými kódy, jsou doplňkové pro první sadu a podporují ji. Pomáhají k uvolňování a rozpuštění bloků, které se mohou projevovat i na fyzické úrovni a následně je harmonizují. Společně karty fungují podobně jako vibrační ladička.

Objednávka

Karty se zasílají 1x týdně zásilkovnou.

Pokyny k platbě vám budou zaslány po přijetí objednávky.