Konzultace, vhledy, léčba

Velmi ráda vám budu nápomocna, pokud cítíte, že jste připraveni učinit změny ve vašich životech tak, aby se vám žilo v lehkosti, radosti a harmonii, že toužíte po hlubším poznání sebe samých, poznání a pochopení vašich darů a jejich uchopení. 

  • Konzultace, přenastavení, aktivace, akašické vhledy 

V tento společný čas nalezneme odpovědi na to, co vás aktuálně zastavilo na vaší cestě a s čím potřebujete pomoci. Nahlédnutím do vašeho nitra přeladíme vaše nastavení, vibrace a informační pole tak, aby došlo k přepsání starých vzorců a nastavení, které v současnosti máte, ale které vám již neslouží. Nahlédneme do podvědomých vrstev skrze vaše vyšší Já tak, abyste si tady a teď zvědomili, pochopili a plně propustili vše, co v současnou chvíli potřebujete ke svému posunu. 

Provedu vás tímto procesem intuitivně přes mé vyšší já, přes práci s energií. Pokud jsem k tomu v danou chvíli vedena, použiji i světelné vysokofrekvenční kódy, které pomohou s rychlejší manifestací, ukotvením či zaktivování probíhajících procesů vašeho těla i duše. 

  • Léčba na buněčné úrovni

Pokud máte zdravotní problém ráda opravím vaše fyzické tělo, bude-li mi to povoleno. Vaše duše si sama vybere, co přesně je potřeba vyléčit, vyčistit či opravit tady a teď. Léčbu provádím na dálku v den a čas, který si společně dopředu domluvíme. Stačí, abyste se v danou dobu naladili sami na sebe v klidném prostoru, kde se budete cítit dobře a v bezpečí. K léčbě využívám energií, světla ze zdroje a pokud jsem k tomu vedena i světelné kódy. Léčba trvá zhruba 20-40 min. Následně zasílám do zprávy či emailu veškeré informace o tom, co mi bylo povoleno poléčit, jak jsem s vámi pracovala a informace, které mi k tomu přišly, eventuálně hlasovou nahrávku světelných kódů.