O mé práci

Pracuji jako intuitivní průvodce při nalézání cesty vaší duše, pochopení vaší podstaty a otvírání srdcí ve světle časoprostoru. Stahuji kódy ve světelném jazyce, jména duše, pořádám a vedu prožitkové semináře. Jsem výtvarnice a nadšený kreativec tvořící v napojení. 

Mou prioritou jsou opravy na buněčné úrovni. Ráda opravím vaše fyzické tělo, bude-li mi to povoleno a pomohu na vaší cestě při hledání sebe sama. Vaše duše si sama vybere, co přesně je potřeba vyléčit, vyčistit či opravit tady a teď. Krom oprav a očisty vašich těl poskytuji i energetickou očistu prostor.

Toužíte-li tedy po změně, prozkoumat své nitro a vydat se se mnou na cestu, ráda vám pomohu objevit vaši podstatu a váš potenciál. To vy jste tvůrci své reality!

Má spolupráce s vámi je vedena intuitivně přes mé vyšší já. Pracuji s energií, světlem a světelnými kódy jak v psané, tak mluvené formě. Díky práci se světelným jazykem a kódy vám pomohu s rychlejší manifestací, ukotvením, přenastavením či zaktivování probíhajících procesů vašeho těla i duše. 

Světelný jazyk proudí přímo ze zdroje, ze světla a je založen na vědomí jednoty. Je to řeč světla a lásky. Kódy jsou primární energie, Božská energie, která k vám proudí stále, aby vám pomohla. Jde zde o frekvenční léčení na buněčné úrovni. Lze je použít nejen na léčení, ale i harmonizaci. Světelné kódy utvářejí harmonické uskupení energií a upravují jejich toky. Umí rozpustit zatuhlé energie. Vkládám je do vašeho energetického pole jako semínka. Záleží na každém, zdali je nechá vyklíčit. 

Čas se mnou můžete strávit při fyzickém setkání nebo přes video hovor (messenger, whatsapp, viber, skype). Záleží na vás, jakou variantu zvolíte, co vám více vyhovuje. Důležité je, abyste se cítili v pohodlí a bezpečí.

        Mé služby si můžete objednat přes telefon, zprávu (SMS, messenger, whatsapp) nebo email.