O mé práci

Pracuji jako intuitivní průvodce při nalézání cesty vaší duše, pochopení vaší podstaty a otvírání srdcí ve světle časoprostoru. Stahuji kódy ve světelném jazyce, jména duše, pořádám a vedu prožitkové semináře. Jsem výtvarnice a nadšený kreativec tvořící v napojení. 

Mou prioritou jsou opravy na buněčné úrovni. Ráda opravím vaše fyzické tělo, bude-li mi to povoleno a pomohu na vaší cestě při hledání sebe sama. Vaše duše si sama vybere, co přesně je potřeba vyléčit, vyčistit či opravit tady a teď. Krom oprav a očisty vašich těl poskytuji i energetickou očistu prostor.

Toužíte-li tedy po změně, prozkoumat své nitro a vydat se se mnou na cestu, ráda vám pomohu objevit vaši podstatu a váš potenciál. To vy jste tvůrci své reality!

Má spolupráce s vámi je vedena intuitivně přes mé vyšší já. Pracuji s energií, světlem a světelnými kódy jak v psané, tak mluvené formě. Díky práci se světelným jazykem a kódy vám pomohu s rychlejší manifestací, ukotvením, přenastavením či zaktivování probíhajících procesů vašeho těla i duše. 

Světelný jazyk proudí přímo ze zdroje, ze světla a je založen na vědomí jednoty. Je to řeč světla a lásky. Kódy jsou primární energie, Božská energie, která k vám proudí stále, aby vám pomohla. Jde zde o frekvenční léčení na buněčné úrovni. Lze je použít nejen na léčení, ale i harmonizaci. Světelné kódy utvářejí harmonické uskupení energií a upravují jejich toky. Umí rozpustit zatuhlé energie. Vkládám je do vašeho energetického pole jako semínka. Záleží na každém, zdali je nechá vyklíčit. 

Čas se mnou můžete v současné době strávit pouze on-line přes video hovor (messenger) vzhledem k mému dlouhodobému pobytu v Egyptě. Vždy je však pro mne důležité, abyste si vybrali pro tento společně strávený čas takové místo, v němž se cítíte v pohodlí a bezpečí. 

        Mé služby si můžete objednat přes telefon, zprávu (SMS, messenger, whatsapp) nebo email.