Akášická přenastavení se světelnými kódy

Dovolte si přepsat své staré vzorce myšlení a chování, uvolnit mentální a energetické bloky a vymanit se tak ze svých vlastních pout. Dovolte si být v souladu se svou přirozeností a prožívat svůj život v lásce k sobě i druhým. 

Témata starých vzorců myšlení a chování řeší stále mnozí z nás. Lze je přenastavovat díky svému podvědomí, kde toho máme všichni uloženo více než dost. Své podvědomí používáme jako autopilota a vůbec si neuvědomujeme, co za balasty, které nám neslouží, tam máme nahromaděné. Pokud tedy nahlédnete do jeho hlubin a dalších hlubin svého já, odkryjeme sebe samé, můžete přijít na kloub tomu, co nás tíží a díky přenastavení uvolnit. Skvěle v tom pomáhají světelné kódy, které díky své energii nesoucí vysokovibrační světlo, pomohou v přenastavení s lehkostí uvolnit vše hluboce zakořeněné, vše co nám již neslouží a překáží v našem chování, jednání, smýšlení. Nic nás samozřejmě nemůže spasit. Nikdo a nic za nás neudělá to, co je potřeba. Ke změnám se musíme rozhodnout sami a také je udělat. Vše, co chceme změnit proto, aby náš život byl plynulejší, jednodušší a klidnější, můžeme uskutečnit vědomým přenastavením v podpoře světelných kódů. Pokud tedy cítíte potřebu nahlédnout pod pokličku svého nitra a rádi byste přenastavili některé své staré vzorce, sliby, vše pro co jsme se kdysi rozhodli a neseme si po celé naše eony bytí, napříč všemi životy, ráda vás tím v laskavosti provedu. Dovolme si přenastavit svá srdce k lásce k sobě samým.

Čistota a síla energií a světla, které přicházejí skrze světelný jazyk a jeho kódy, způsobují velké posuny. Když jejich vysokovibrační energie přijde do vašeho energetického pole, je to pozvání k prozkoumání dalších aspektů vašeho já, které jste připraveni vnímat a uvolnit tak to, co vám způsobuje bloky, co držíte a co vám už neslouží, co s vámi již není v souladu a pomůže vám tak přijmout svůj nejvyšší potenciál. Pokud jste připraveni a odhodláni, pojďte se společně vydat na další, novou etapu vaší cesty duše. Je však důležité cítit správné načasování pro svůj vlastní jedinečný proces. Nechat se vést svou intuicí a vnitřním hlasem duše je důležitou součástí procesu a bude mít přednost před tím, co vaše lidská mysl požaduje a považuje za důležité.