Hvězdné jméno & světelný kód

Hvězdné jméno nebo-li jméno duše.

Každý z nás může během života pocítit volání po novém jméně a není nic neobvyklého, když jich přijde i několik. Někdo pocítí volání po novém jméně jednou jedinkrát, někdo i několikrát v krátkém či po delším období. Ty, která si nás zavolají, s námi mohou být v souladu jen v určité etapě naší cesty, po nějakou dobu, některé s námi zůstávají stále.

Každé jméno, které k nám přijde nás harmonizuje, proměňuje a probouzí v nás naše doposud skryté dokonalé vlastnosti a umožňuje nám vzpomenout si na naše dary.

Každé hvězdné jméno, jméno duše, se kterým se identifikujeme, je čistou vibrací, zrovna tak, jako světelné kódy a díky této vibraci aktivujeme svůj potenciál. Jméno přichází vždy v ten správný čas, když jsme na něj připraveni, aby nám pomohlo se energeticky a vibračně navýšit a podpořit tak cestu naší duše. 

Ke jménu stahuji i "světelný kód" pro energetický přepis, které sebou jméno přináší. Kód vám ulehčí vytvoření nové energetické stopy, kterou jméno nese a tím jeho integraci s vámi. Jméno vám společně s kódem vytvoří nový zápis do DNA, jehož struktura se změní pro jeho celkovou rekonstrukci pro vaše nejvyšší dobro.