Blanka Lia Ann 

Mé jméno je Blanka, dnes už vím, proč mi toto jméno bylo vybráno. Jeho význam je bílá, čistá a vystihuje můj úkol v tomto životě. Stejně jako má další, která ke mě při mém duchovním vývoji přicházela: Lia Ann, Sa-létia, Maelia, Sordelia. 

Co si pamatuji, vždy mě přitahoval vesmír, cestování časem, tajemno, vůně bylin. Touha čarovat byla tak silná, že jsem stále vymýšlela lektvary a kouzla. Od dětství jsem vnímala duše zemřelých a postupem času začala předávat zprávy od nich. Během dospívání jsem prošla po smrti blízkého člověka velmi zvláštním zážitkem, který mě začal formovat a směrovat...

Otázek, kterých jsem potřebovala zodpovědět bylo stále hodně, a tak se v mém životě neustále objevovali noví lidé, knihy, zážitky. To vše mi podávalo odpovědi a já se učila. Za svůj život jsem prošla několika silnými a těžkými obdobími. Dnes vím, jak skvělá výuka to byla. Jsem vděčná, že mě nikdy nic nedonutilo se vzdát a nalézat nové cesty. Baví mě hledat a zkoušet nové techniky v seberozvoji, nalézat nové cesty, růst. Těší mě, když druzí vidí, co vše je možné, co funguje, mohu je motivovat a pomoci měnit jejich životy tak, aby i oni byli spokojeni. Zbožňuji vidět druhé, když jsou šťastní a vnímat jejich otevřená srdce. A to i díky mé další vášni, která mě provází celým mým životem a tou je výtvarná tvorba. I zde se stále pouštím do objevování nových technik. Mou nejoblíbenější je malba na textil. A aby toho nebylo málo, má touha pomoci druhým ve mně odkryla další rozměr, možnost léčení na buněčné úrovni. Dnes už vím, že každý z nás může odkrýt hlubší vrstvy sebe samých a vnést do svého života rovnováhu a klid.